Залишити відгук

Ім'я
Email
Назва відгука
Поставте оцінку
Напишіть свій відгук

Всі відгуки

Дякую за допомогу

★★★★★
Рекомендую даний сервіс, виконали свою роботу на 5 балів! Обов'язково будемо звертатися ще.
- Тамара

Подяка від 134 будинка

★★★★★
Задоволена роботою аварійної служби. Дякую за відповідальність робітників компанії Ніко-сервіс.
- Валентина Іванівна

Висока якість

★★★★★
Якісний та професійний підхід до справи
- Олександр

Обслуживанием довольны

★★★★★
Организовав ОСББ Приречная 5 стал вопрос в выборе обслуживающей компании. Решением правления выбрали компанию " Нико Сервис". За время обслуживания в доме была восстановлена система горячего водоснабжения, капитально отремонтированы электрические щитовые и многое другое. Заявки выполняются своевременно и качественно. С компанией работаем уже три года и обслуживанием довольны.
- Галина Владимировна

Чудовий сервіс

★★★★★
Працюємо вже два роки з Ніко, дуже задоволені. Якісний ремонт та негайний аварійний ремонт. Всім Осбб можемо порекомендувати, не пожалієте
- Наталя

Опытные специалисты

★★★★★
Наш ЖБК 4 года сотрудничает с компанией Нико Сервис. Довольны качеством выполнения сантехнических и электромонтажных работ в нашем доме, оперативно работает круглосуточная аварийная служба. рекомендуем. -Николай Минович.
- Николай Минович

рекомендую

★★★★★
Співпрацюємо з Ніко Сервіс майже два роки. Роботи виконуються вчасно на відмінно. Професійних підхід до роботи, особливо до виконання капітального ремонту каналізаційних та водомереж хвп, гвп. Усунено проблеми з Ніко Сервіс, які турбувли понад 5 років. Рекомендую іншим об'єднанням!
- Лариса

обслуговування

★★★★★
Обслуговують гарно!!! Аварійне обслуговування проводиться швидко, навіть враховуючи що відстань з Прирічної до пр-ту Свободи немаленька. Хлопці з персоналу чемні, працюють професійно. Гарного здоров’я, Дякую за співпрацю!
- Олександр

Надійні та професійні

★★★★★
НІКО СЕРВІС обслуговує внутрішньо-будинкові мережі нашого ЖБК "Зв'язківець" вже 3 роки. За цей час жодних питань з обслуговування та аварійки не виникало. Працівники є висококваліфікованими професіоналами, організовані і оперативні. Керівництво завжди готове йти на зустріч побажанням при вирішенні нестандартних задач. Із практики, на відміну від інших обслуговуючих компаній, НІКО СЕРВІС не нав'язує будь-яку заміну мереж просто так, заради заробітку, все обговорюється до самих дрібних деталей і вони завжди порекомендують самий оптимальний варіант. Мешканці будинку теж задоволені їхнім індивідуальним обслуговуванням в квартирах. Я з усією відповідальністю можу рекомендувати ТОВ "НІКО СЕРВІС" в якості надійної обслуговуючої компанії для інших будинків.
- ГП ЖБК Тетяна С.